Seznam Zprávy se uvedly v nové podobě. Web chce posílit investigativu, sekci o byznysukomentáře. „V internetovém prostředí chceme být tím, čím bývaly ve zlaté éře tradiční, nezávislé noviny,“ prohlašuje šéfredaktor Jiří Kubík. V redakci dělá přes 70 lidí, včetně externistů. 

Adison pomáhá IVT se soutěží tepelných čerpadel

Čerpadla od IVT

Čerpadla od IVT

Prodejce tepelných čerpadel IVT spolupracuje na komunikaci soutěže Tepelné čerpadlo roku s agenturou Adison. Ta má za úkol zajistit projektové řízení příprav soutěže, koordinaci průběhu a komunikaci výstupů v odborných a zpravodajských médiích, jež informují o tepelných čerpadlech v souvislosti s kotlíkovými dotacemi a ekologickými tématy, a na sociálních sítích. Zmíněná soutěž bude mít letos úvodní ročník, IVT se jejím prostřednictvím rozhodla přiblížit své know-how koncovým zákazníkům. Porotu budou tvořit odborníci z firmy, v druhé fázi zhodnotí soutěžní projekty veřejnost. Soutěž má za cíl ocenit technické zpracování instalací a inovativní přístup k technologiím.

„Soutěž má pomoci zviditelnit téma tepelných čerpadel také pro instalace v rodinných domech. O to se budeme dále snažit v rámci pokračování kampaně po prázdninách,“ uvádí Tomáš Fridrich, ředitel Adisonu. „Spolupráce s agenturou Adison je pro nás slibným krokem ke zviditelnění mezi zákazníky, kteří se zajímají o tepelná čerpadla v rámci dotací i bez nich,“ uvádí Marek Bláha, jednatel IVT. Mezi její zákazníky patří firmy i majitelé rodinných domů.