Adison pracuje nově pro Indesit a studio Šmídová

Značka od Whirlpoolu a Šmídová Landscape Architects přibyly jako klienti ještě před krizí.

Šmídová Landscape Architects

Krajinářské studio Šmídová Landscape Architects si nechá spravovat web a sítě

Agenturu Adison si pro svou komunikaci zvolili dva noví klienti. Oba spadají pod digitální tým agentury vedený Jakubem Křenkem. „S oběma klienty jsme začali spolupracovat krátce před začátkem současných turbulencí, o to víc se ale samozřejmě snažíme, aby výsledky naší práce maximálně pomáhaly plnit jejich dlouhodobé, ale i aktuální cíle,“ uvedl digital account director Adisonu Křenek.

Při práci pro značku Indesit, jež spadá pod korporaci Whirpool, se soustředí na obsah, reklamu a komunikaci se zákazníky a fanoušky na sociálních sítích Facebook a Instagram pro ČeskoSlovensko. Motto Do It Together má přitom vést k zapojení cílové skupiny a podpoře znalosti značky, která dosud na sociálních sítích v Česku a na Slovensku nekomunikovala. Za Indesit bude v Adisonu v roli account manažera zodpovědná Petra Kellerová. Ta se zároveň postará i o supervizi tvorby veškerého obsahu na sociálních sítích.

Pro krajinářské architektonické studio Šmídová Landscape Architects agentura zajistí správu webu a sociálních sítí, konkrétně komunikace, reklam a community managementu na platformách FacebookInstagramLinkedIn. Accountsky vede spolupráci Adéla Jurková. „Od spolupráce očekáváme zvýšení povědomí nejen o našem studiu, ale hlavně o oboru krajinářské architektury. Chceme odbornou i širší veřejnost informovat o přínosech promyšlené krajiny nejen ve městech,“ říká Štěpánka Šmídová, zakladatelka a majitelka studia.

Sdílejte