Adison pracuje pro asociaci stavebních spořitelen

Asociace českých stavebních spořitelen (AČSS) zahájila nový rok s novou agenturou. O její komunikaci s médii a v online prostoru se nově stará Adison. Pro asociaci zajistí komunikaci s médii, správu blogu Bydlimeradi.cz a komunikaci na sociálních sítích.

„Naším hlavním úkolem je ukázat, že stavební spoření je atraktivní produkt, který má své místo ve finančním portfoliu každého z nás. Vedle zpravodajských a ekonomických médií a rubrik se zaměříme na lifestylová média, kde budeme představovat význam stavebního spoření pro život,“ přibližuje Tomáš Fridrich, partner v Adisonu.

Agenturní tým, který má zkušenosti s komunikací pro klienty z oblasti financí a lifestylu, například pro Zonky či Up Česká republika, bude řídit Jitka Cilečková, seniorní konzultace bude zajišťovat Hana Křenková a supervizi spolumajitel agentury Tomáš Fridrich.

„Stavební spoření je jedním ze základních kamenů financování bydlení v Česku. Od spolupráce s agenturou Adison očekáváme, že podpoří povědomí a jeho renomé i u široké veřejnosti. Přispět by k tomu měla také komunikace na Facebooku a blogu,“ doplňuje Jiří Šedivý, tajemník AČSS.