V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

Adison spravuje sítě pro V4 a studentský Tiskelník

Agenturu Adison si pro svou komunikaci vybrali dva noví klienti - poradenská V4 Group a služba pro studenty Tiskelník.

V4 Group je skupina působící v zemích visegrádské čtyřky. Adison pro ni bude zajišťovat vztahy s médii a komunikaci na sociálních sítích. Komunikaci obstará na českém trhu a slovenském trhu. V4 se chce v komunikaci zaměřit na střední a velké firmy, z nichž se rekrutuje většina jejích klientů. „Od spolupráce si slibujeme zviditelnění, které bude odpovídat našemu postavení na trhu. V4 dokáže pokrýt kompletní řadu právních, daňových a dalších služeb, a tuto výhodu chceme trhu a oboru aktivně sdělovat,“ přiblížil Michal Jelínek, partner V4 Group v Česku.

Správu sociálních sítí zajistí Adison také pro Tiskelník, k nimž přidá výkonnostní kampaně. Tiskelník zprostředkovává tisk skript zdarma nebo za výhodných podmínek, a to díky sponzoringu firem z různých odvětví. „Naším cílem je komunikaci co nejvíc přiblížit studentům a zároveň vhodným způsobem oslovit firmy, které jsou pro fungování služby klíčové,“ říká Lenka Volfová, marketingová manažerka společnosti Winning People, pod niž Tiskelník spadá. Cílovou skupinou Tiskelníku jsou studenti vysokých škol.