Advisio má pobočku v Praze, vede ji Pěgřimková

Lada Pěgřimková dosud působila v ostravské centrále agentury na pozici account manager.

Lada Pěgřimková

Lada Pěgřimková

Digitální marketingová agentura Advisio otevřela novou pobočku v Praze na Smíchově. Dosud všechny klienty obsluhovala ze svého sídla v Ostravě. Novou pražskou pobočku povede Lada Pěgřimková, která do této doby působila v ostravské centrále agentury na pozici account manager.

„Rozšíření agentury do Prahy je přirozeným krokem v našem vývoji. S přibývajícím počtem klientů z Čech a celé republiky jim samozřejmě chceme být blíže. Právě z Prahy nám chodí množství poptávek, kterým chceme vyhovět a po uzavření spolupráce být klientům vždy po ruce,“ řekl ředitel Advisia Jiří Komár, který napůl s Radimem Vašíčkem agenturu vlastní. „Náš pražský tým budeme postupně rozšiřovat o další šikovné marketéry. Už v minulosti se k nám hlásili lidé z Prahy, nyní tedy konečně budou mít šanci stát se součástí našeho týmu.“

Advisio přichystalo k otevření nové pobočky mikrokampaň na sociálních sítích založenou nejprve na teaseru a následně na videu, v němž se Pěgřimková teleportuje z ostravských Dolních Vítkovic do Prahy.