Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Advokáti BNT vzali na marketing Kofroňovou

Monika Kofroňová jde k advokátům po třech letech v Asociaci pro rozvoj trhu nemovitostí.

Monika Kofroňová

Monika Kofroňová

Marketingovou manažerkou advokátní kanceláře BNT attorneys-at-law je od 7. listopadu Monika Kofroňová, dosavadní výkonná manažerka a tisková mluvčí Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí, kam nastupovala v červnu 2013. Předtím mluvila za Philips či Henkel, začínala v PR agentuře AMI Communications.

V advokátní kanceláři bude úkolem Kofroňové soustředit se na další rozvoj a systematické budování značky. Příležitosti přitom vidí hlavně v PR a prohloubení spolupráce v rámci existujících partnerství. Jedním z nich je podpora neziskové Cesty domů, jež poskytuje odbornou péči umírajícím a těm, kteří o ně pečují.

Advokátní kancelář BNT attorneys-at-law je činná především v oblasti real estate a corporate a M&A, působí i v okolních zemích. Jejími partnery jsou Tomáš Běhounek, Markéta Pravdová, Pavel Pravda a Jan Šafránek.