Na vysokoškoláky a absolventy cílí 3. ročník akce Nakafe, jež proběhne 25. dubna v Praze, Brně a Frýdku-Místku. Šestnáct členů Asociace komunikačních agentur (AKA) otevře brány zájemcům v rámci akce, již loni navštívilo 500 zájemců o práci v komunikaci. Vstup je grátis, lze přijít od 17 či od 19 hodin. „Počet návštěvníků z loňska překonáme,“ předpokládá Marek Hlavica, výkonný šéf AKA.

Aféry bude místo Kristelové uvádět Novotný

Pavel Novotný jako moderátor pořadu Aféry. Foto: TV Barrandov

Pavel Novotný jako moderátor pořadu Aféry. Foto: TV Barrandov

Televize Barrandov představila nového moderátora jednoho ze svých původních pořadů Aféry. Místo Kateřiny Kristelové, která teprve nedávno vystřídala Heidi Janků, bude Aféry uvádět Pavel Novotný. Ten v minulosti moderoval bulvární magazín Prásk konkurenční Novy a na Barrandově dosud dělal dramaturga. Moderování Afér, pořadu, kde lidi mluví o svých problémech, se ujme v pondělí 26. února od 22.20. „V premiérových dílech přijdou na přetřes mnohem odvážnější a také pikantnější témata,“ uvádí vedení Barrandova. Ten Aféry vysílá čtyřikrát týdně.

„Pavel Novotný byl dlouholetým moderátorem na konkurenční stanici a jeho výsledky sledovanosti byly výborné. I proto jsem se rozhodl nabídnout mu pozici moderátora,“ uvedl generální ředitel a majitel televize Barrandov Jaromír Soukup. „Nebude lehké navázat na moderátorské výkony obou žen,“ prohlásil Novotný ke Kristelové a Janků, „každopádně každá nová práce je výzvou a obnáší určitou přípravu. Pevně věřím, že to zvládnu.“