Proč děláme web, denní newsletter, týdenní Katovnu a nově též měsíční souhrny? Poslechněte si.

Agent Provocateur se v Praze přestěhoval z Pařížské do Dušní

Agent Provocateur v Praze nově sídlí v Dušní 2

Agent Provocateur v Praze nově sídlí v Dušní 2

Britská značka spodního prádla Agent Provocateur mění v české metropoli adresu svého butiku. Ten se od druhé poloviny května nachází v přízemí domu v Dušní 2, s výkladem do ulice. Na předešlé adrese Pařížská 12 se prostory nacházely v suterénu.

„Otevření butiku značky Agent Provocateur na nové adrese potvrzuje, že v Praze už dávno není jediným high street tahounem Pařížská ulice. Stále častěji se pozornost módních značek upíná také do okolních lokalit, kde v nedávné době otevřela své pobočky řada retailových obchodů. Právě v ulici Dušní, táhnoucí se od Španělské synagogy až po Dvořákovo nábřeží, se jich nachází řada,“ připomíná Tomáš Soukup, vedoucí retailového oddělení realitní poradenské firmy JLL, který nový prostor zajistil. Majitele prostoru zastupoval Ivo Suchomel za společnost Dejsiprostor.

Co je Agent Provocateur

Značka Agent Provocateur vznikla v roce 1994 v londýnské čtvrti Soho. Založila ji bývalá modelka Serena Rees, frustrovaná z nudné nabídky spodního prádla. Do podnikání vstoupila společně se svým tehdejším manželem Josephem Corré, synem známé britské módní návrhářky Vivienne Westwoodové. Od té doby firma úspěšně roste a má po celém světě několik desítek poboček.

Od roku 2010 je v čele firmy kreativní ředitelka Sarah Shottonová, která se snaží ve svých návrzích podtrhnout jedinečnost a osobitost každé ženy. Proto při práci myslí na ženy nejrůznějších tvarů a velikostí. Ráda využívá svůdné a luxusní materiály v čele s krajkou a experimentuje. Kromě spodního prádla značka ve svých buticích nabízí také parfémy.