Agentura 2Score pracuje pro fotbalovou Spartu

Kontrakt vzešlý z tendru je nejmíň na tři roky. Zahrne kampaně, strategii, magazín, videa.

Sportovně-marketingová agentura 2Score zvítězila v tendru pořádaném fotbalovým klubem AC Sparta Praha. Bude pro Spartu pracovat minimálně tři roky. Klub od nové fotbalové sezóny spolupracuje s 2Score zejména v oblasti strategického poradenství, práce na rozvoji značky, tvorby grafického i motion obsahu a produkce videí. Grafiku pro Spartu dosud tvořila Revolta, agenda nové agentury je ale širší.

2Score pro Spartu už loni na podzim připravila k výročí založení klubu kampaň Z lásky k vítězství. Aktuálně vytvořila kampaň na představení klubových hodnot, připravuje design zápasového magazínu Sparta do toho! a produkuje vybraná reportážní videa.

Zápasový magazín Sparta do toho!

Zápasový magazín Sparta do toho!

„Náš interní tým, který má na starosti komunikaci, bude nyní vhodně doplněn o agenturu přinášející strategický pohled na marketing klubu a dobře zná specifické potřeby v rámci sportovního prostředí,“ uvedl marketingový ředitel AC Sparta Praha Kamil Veselý.

Agentura 2Score se dlouhodobě specializuje na sportovní marketing a pracuje pro značky jako Fortuna liga, Česká fotbalová reprezentace či MOL Cup.