Seznam Zprávy se uvedly v nové podobě. Web chce posílit investigativu, sekci o byznysukomentáře. „V internetovém prostředí chceme být tím, čím bývaly ve zlaté éře tradiční, nezávislé noviny,“ prohlašuje šéfredaktor Jiří Kubík.

Agentura Brainz rozšířila tým pro virtuální realitu

Takzvaný VR tým digitální agentury Brainz nově tvoří Robin Pultera, Jan Brukner, Ondřej Pultera, Jana Gálisová, Jiří Macek a Petr Hanousek.

Digitální agentura Brainz rozšířila od ledna o pět lidí svůj nový tým Brainz VR, vyčleněný pro speciální operace v oblasti virtuální reality. Nově do něj nastoupili Robin Pultera, Jan Brukner, Ondřej Pultera, Jana Gálisová a Jiří Macek.

Robin Pultera

Robin Pultera

Celý VR tým povede technický ředitel a spolumajitel Brainz Robin Pultera, který v agentuře působí od jejího založení.

Jan Brukner

Jan Brukner

Art directorem bude Jan Brukner, výtvarník a kreativní specialista v oblasti realizace CG a 3D projektů pro klienty, jako je Kofola, Plzeň - evropské hlavní město kultury 2015, Jeep, Hollywood Classic Entertainment, Česká televize a další.

Ondřej Pultera

Ondřej Pultera

Ondřej Pultera, který už dříve v Brainz působil a loni začal s agenturou opět spolupracovat, se po německém angažmá jako vedoucí týmu vývojářů v Good Games vrací do Brainz VR na plný úvazek a povede jeho vývoj.

Jana Gálisová

Jana Gálisová

Jana Gálisová, která do Brainz VR přechází z bratislavské agentury se specializací na 3D produkci Alice in Tokyo dohlédne na realizaci projektů v oblasti virtuální reality.

Jiří Macek

Jiří Macek

Tým na produkci 360° videí pak povede Jiří Macek, který se v minulosti jako producent podílel na natáčení reklam například pro klienty T-Mobile Austria, Pilsner Urquell nebo Nestlé.

Od roku 2016 se v Brainz začal projektům virtuální reality naplno věnovat producent speciálních operací virtuální reality Petr Hanousek. Agentura také představila minulý týden takzvaný virtuální pokojíček v pražském kině Pilotů.