Ve čtvrtečním rozhovoru s MF Dnes prezident Miloš Zeman zopakoval svou výzvu k personálním změnám v České televizi, opět v souvislosti s možným neschválením výročních zpráv ČT. Těmi se bude v úterý 27. března zabývat volební výbor. Pokud je neschválí, dochází k výměně Rady ČT, potažmo potenciálně i ředitele. „Záleží ale nikoli na mně, nýbrž na politicích, kteří k tomu mají vztah, jaké vedení ČT si vlastně přejí,“ prohlásil Zeman.

Agenturu Raul vede Lešek

Nový ředitel přichází se zkušenostmi z Mather Activation.

Petr Lešek

Petr Lešek

Agenturu Raul, která se specializuje na sportovní marketing, produkty a aktivace, vede od 1. srpna z pozice managing directora Petr Lešek. S Davidem Doušou, který je zodpovědný za sportovní projekty, má na starosti rozvoj agentury a aktivační programy značek v rámci sportovního sponzoringu. Firmu vlastní Marek Tesař.

Lešek působil předchozí dva roky v australském Melbourne v agentuře Prism, kde se věnoval sportovnímu marketingu, předtím pracoval v Česku na různých pozicích v rámci skupiny Ogilvy & Mather, naposledy jako account director Mather Activation.

Agentura Raul je marketingovým partnerem Jizerské 50 a veslařských Primátorek, organizátorem závodu horských kol Genesis Bike Prague a seriálu běžeckých závodů SkiTour, komunikačně zastřešuje projekt Praha sportovní a věnuje se sportovnímu PR.