V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Agentury PR.Konektor a Konektor se sestěhovaly na jednu adresu a slavily ve skautském

Agentury PR.Konektor a Konektor minulý týden oficiálně otevřely nové společné kanceláře na náměstí Republiky. Symbolicky tak zakončily dlouhodobý proces vzájemné integrace kreativní a PR sféry. Sestěhování do společných prostor je vyústěním spolupráce, na kterou nastoupily v roce 2009. Tehdy se po neformální spolupráci rozhodly své partnerství formalizovat a agentury majetkově propojit.

„Hranice mezi marketingem a public relations se smazává, zadání klientů si často přímo žádají propojení obou disciplín. Pokud se podaří profesionálně skloubit marketingový i PR koncept, výsledný návrh je mnohem účinnější,“ říká managing partner PR.Konektoru Jaroslav Duroň.

Otevření společných kanceláří tematickým večírkem se odehrálo pod taktovkou režiséra a scénáristy Michala Cabana, který stojí mimo jiné za produkcí doprovodných akcí MFF Karlovy Vary. Tentokrát se nechal inspirovat slavným dílem Jaroslava Foglara. Rychlé Konektory a Rychlé PR.Konektory se tak společně s novináři a významnými osobnosti z oboru vydaly na dobrodružnou Výpravu po Stínadlech.

Spojený tým obou Konektorů

Spojený tým obou Konektorů

Širokko a Kohák

Širokko a Kohák