Agregátor slev Robox.cz končí, sloučil se s větším Skrz.cz

Spojení proběhlo jen na českém internetu. Slovenský Robox běží dál samostatně.

Agregátor slevových serverů Robox.cz společnosti Melker Media se po pěti měsících existence sloučil 1. května s agregátorem Skrz.cz Martina Talaváška a dneškem ukončuje svou samostatnou činnost.

„Dohodli jsme se na propojení obou projektů a projektových týmů v jeden celek. Hlavním důvodem pro toto spojení byl další rozvoj Skrz.cz, který si chce zachovat svoji pozici lídra trhu slevových agregátorů,” oznámil projektový ředitel Roboxu Petr Kováčik.

“Po sloučení Robox.cz s agregátorem Skrz.cz vzniknul jeden spojený projektový tým, který vede Petr Kováčik. Martin Talavášek zůstává jediným vlastníkem společnosti Skrz.cz s.r.o., a v současné době působí dále ve vedení projektu a zaměřuje se především na affiliate systém Rival.cz,” přiblížil Kováčik na dotaz Médiáře.

“Společnost Melker Media, s.r.o. není provozovatelem Skrz.cz, ale poskytuje projektu technické zázemí a projektový tým,” doplnil projektový ředitel.

Nová verze Skrz.cz už nahradila starší old.skrz.cz. „Nový Skrz.cz využívá technologické zázemí Roboxu, a tak na něm stávající fanoušci najdou všechny své oblíbené funkce i ovládání velmi podobné tomu, na které byli zvyklí,“ dodal Kováčik.

Robox.cz startoval v lednu 2011. Slovenská verze Roboxu zůstává v provozu beze změn.