Redakce zpravodajství České televize přichází s novou formou zpravodajského obsahu – komiksem. Každý den přidá nový. Obrazové příběhy vznikají ve speciálních aplikacích podle reportáží odvysílaných v pořadech ČT a cílem je přilákat především mladší generaci. Výrobit jeden díl trvá několik hodin, na projektu se podílí šest lidí – redaktoři, editoři, grafici a korektorky.

Air Telecom mění název na Nordic Telecom

Na rebranding operátora upozorní kampaň od Leo Burnett.

Logo Nordic Telecom

Logo Nordic Telecom

Air Telecom, čtvrtý telekomunikační operátor na českém trhu, se přejmenuje na Nordic Telecom. Ctí tak název a vizuální styl nového vlastníka Nordic Investors, který do firmy vstoupil loni v červnu. S novým ředitelem Liborem Dočkálkem z konzultantské PwC a hlavně s penězi od Nordic Investors chystá operátor vlastní síť LTE. Zprovoznit ji plánuje v první kvartálu 2018. Aktivity operátora mají skupině přinést synergie s dalšími jejími projekty, jako je Zdravel (bývalý IZIP, elektronické zdravotní knížky).

Rebranding zpropaguje kampaň od agentury Leo Burnett, která loni v prosinci vyhrála v příslušném tendru Nordic Investors. Hlavní součástí jsou televizní spoty s horalem ve svetru se skandinávským vzorem, budou se vysílat až do konce května.