Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Air Telecom mění název na Nordic Telecom

Na rebranding operátora upozorní kampaň od Leo Burnett.

Logo Nordic Telecom

Logo Nordic Telecom

Air Telecom, čtvrtý telekomunikační operátor na českém trhu, se přejmenuje na Nordic Telecom. Ctí tak název a vizuální styl nového vlastníka Nordic Investors, který do firmy vstoupil loni v červnu. S novým ředitelem Liborem Dočkálkem z konzultantské PwC a hlavně s penězi od Nordic Investors chystá operátor vlastní síť LTE. Zprovoznit ji plánuje v první kvartálu 2018. Aktivity operátora mají skupině přinést synergie s dalšími jejími projekty, jako je Zdravel (bývalý IZIP, elektronické zdravotní knížky).

Rebranding zpropaguje kampaň od agentury Leo Burnett, která loni v prosinci vyhrála v příslušném tendru Nordic Investors. Hlavní součástí jsou televizní spoty s horalem ve svetru se skandinávským vzorem, budou se vysílat až do konce května.