Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Aitom vzal na projekty Sýkorovou a Slezáka

Digitální agentura Pavla Housera a Tomáše Odla rozšiřuje tým, mimo jiné o mladé kodéry.

Elen Sýkorová

Elen Sýkorová

Digitální agentura Aitom najala jako projektové manažery Elen Sýkorovou a Zdeňka Slezáka. Sýkorová nastoupila teď v březnu, v minulosti pracovala jako seniorní projektová manažerka v agenturách Neternity Group a McCann Erickson Prague, předtím jako šéfeditorka slevového portálu Pepa.cz. V Aitomu se má podílet na obchodních jednáních s klienty a koordinovat přípravy vstupních studií, obecně se přitom má zaměřovat na rozsáhlé a složitější projekty. Začala spoluprací s Aquapalace, který chystá redesign e-shopu a změnu koncepce e-commerce.

Zdeněk Slezák

Zdeněk Slezák

Slezák, který přišel už v únoru, má „zodpovídat za hladký vývoj projektů a bude se podílet na rozvoji agentury“. Předtím zastával v agentuře Litea Solution pozici seniorní projektového manažera. Mezi jeho projekty v minulosti nejčastěji patřily ty pro klienty z bankovního sektoru a neziskových organizací.

Digitální agentura, kterou napůl vlastní její výkonný ředitel Pavel Houser a šéf vývoje Tomáš Odl, letos rozšířila tým také o dva juniorní kodéry Michala Kopeckého a Michala Fryče. Na českém trhu firma působí deset let.