Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Aktivity Lewis PR přebírá Pram Consulting

Lewis PR ukončila v Česku a Slovensku samostatnou činnost a klienty předala Pramu.

Majitel Pram Consulting Patrik Schober na letošním PR Summitu. Foto pro Blue Events: David Bruner

Majitel Pramu Patrik Schober na letošním PR Summitu. Foto pro Blue Events: David Bruner

Aktivity PR sítě Lewis PR přebírá na českém a slovenském trhu agentura Pram Consulting Patrika Schobera. Síť Lewis PR v listopadu ukončila na zmíněných dvou trzích samostatnou činnost. Do budoucna ji tak bude v Česku a na Slovensku zastupovat právě Pram. Spolupráce bude probíhat v oblasti media relations, analýz nebo digitální komunikace. „S Lewis PR jsme v kontaktu už od roku 2006. Za tuto dobu jsme se společně podíleli na řadě projektů,“ podotkl majitel Pramu Schober.

Lewis PR je mezinárodní digitální komunikační agentura specializující se kromě tradičních na sociální média, digitální marketing a kreativu. Má 27 poboček v USA, v zemích východní Evropy a středního Východu a asijsko-pacifické oblasti. Její regionální sídla jsou v Londýně, Mnichově, San Francisku a Singapuru. Celkově má zastoupení ve více než 90 zemích.

Pram Consulting je členem Asociace PR agentur (APRA) a v roce 2009 se stala součástí mezinárodního sdružení nezávislých PR agentur Worldcom PR Group. Působí v Česku a na Slovensku, prostřednictvím zahraničních partnerů pak nabízí služby i v dalších evropských regionech.