V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

Albert má ve věrnostní kampani pečení Zenker, Billa plyšové králíky Hip Hop Hop

Pomůcky na pečení a zdobení z věrnostního programu Albertu

Pomůcky na pečení a zdobení z věrnostního programu Albertu

Maloobchodní řetězec Albert odstartoval začátkem března novou věrnostní kampaň, za nasbírané body mohou zákazníci získat pomůcky na pečení a zdobení od značky Zenker. Kampaň má název Velikonoce si koledují o nápady. Věrnostní program bude dostupný do 3. dubna. Zákazníci získají za každých 200 Kč nákupu ve všech supermarketech a hypermarketech Albert jeden bod. Za 10 nasbíraných bodů pak mohou získat zdarma sadu vykrajovátek nebo tvořítek s velikonoční tématikou a lze se slevou koupit zdobičku, 3D pečící formy na beránka, zajíce a formu na koláč.

Plyšoví králíci nově ve věrnostní kampani Billa

Plyšoví králíci nově ve věrnostní kampani Billa

Na blížící se Velikonoce reaguje i řetězec Billa, který od 14. března startuje sběratelskou kampaň s nálepkami, které mohou zákazníci ve finále směnit za plyšové králíky Hip Hop Hop. Za každý nákup v hodnotě nad 200 Kč dostane zákazník jednu samolepku, kterou si nalepí na hrací kartu. Jakmile jich nasbírají 15, budou si ho moci směnit za plyšového zajíce za 29,90 Kč. Nálepky bude možné získat za nákup až do 17. dubna, k vyzvednutí na prodejnách budou v Bille do 24. dubna nebo do vyprodání zásob.