Pátek jsme strávili na Marketing Festivalu. “Zabíjet značky je dobré,” pravil Mark Ritson.

Albert ve věrnostní kampani nabízí 13 různých sad stavebnice Lego

Albert nabízí Lego

Albert nabízí Lego

Obchodní řetězec Albert přináší novou a letos poslední sběratelskou kampaň. Zákazníkům v ní nabízí sbírku 13 ministavebnic Lego. Kampaň potrvá od 7. listopadu až do 8. ledna. Zákazníci za každých 200 Kč nákupu obdrží u pokladny jeden bod, který si nalepí do sběratelské kartičky. Po předložení kartičky s 10 nasbíranými body získají ministavebnici s doplatkem 19,90 Kč nebo hrací podložku za 99,90 Kč. V nabídce jsou figurky a stavebnice z edice Lego City, Ninjago, Jurský Park, Friends, Disney, Creator, Star Wars, Harry Potter nebo Batman.

Na tvorbě modelů z ministavebnic se podíleli dospělí fanoušci Lega. „Úkolem pro naše fandy bylo vytvořit z dílků z několika stavebnic takzvaně kombinovaný model. Zapojilo se 22 našich členů, kteří byli schopni během necelých dvou měsíců přijít z 60 nápady na modely. Do finále se nakonec dostalo 13 modelů, které si nyní mohou zákazníci Albertu poskládat,“ popisuje vedoucí česko-slovenských dospělých fanoušků Lega Radovan Pekárek.

Od 7. do 27. listopadu mohou zákazníci zároveň sbírat i body do věrnostní kampaně Tefal. Výměnou za 10 bodů obdrží jeden zvolený produkt ze sady kuchyňského nerezového nádobí značky Tefal se slevou 60 %.