V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Albert ve věrnostní kampani nabízí 13 různých sad stavebnice Lego

Albert nabízí Lego

Albert nabízí Lego

Obchodní řetězec Albert přináší novou a letos poslední sběratelskou kampaň. Zákazníkům v ní nabízí sbírku 13 ministavebnic Lego. Kampaň potrvá od 7. listopadu až do 8. ledna. Zákazníci za každých 200 Kč nákupu obdrží u pokladny jeden bod, který si nalepí do sběratelské kartičky. Po předložení kartičky s 10 nasbíranými body získají ministavebnici s doplatkem 19,90 Kč nebo hrací podložku za 99,90 Kč. V nabídce jsou figurky a stavebnice z edice Lego City, Ninjago, Jurský Park, Friends, Disney, Creator, Star Wars, Harry Potter nebo Batman.

Na tvorbě modelů z ministavebnic se podíleli dospělí fanoušci Lega. „Úkolem pro naše fandy bylo vytvořit z dílků z několika stavebnic takzvaně kombinovaný model. Zapojilo se 22 našich členů, kteří byli schopni během necelých dvou měsíců přijít z 60 nápady na modely. Do finále se nakonec dostalo 13 modelů, které si nyní mohou zákazníci Albertu poskládat,“ popisuje vedoucí česko-slovenských dospělých fanoušků Lega Radovan Pekárek.

Od 7. do 27. listopadu mohou zákazníci zároveň sbírat i body do věrnostní kampaně Tefal. Výměnou za 10 bodů obdrží jeden zvolený produkt ze sady kuchyňského nerezového nádobí značky Tefal se slevou 60 %.