Hudebník a producent Karel Vágner prodal vydavatelství Multisonic, píše E15. „Ve chvíli, kdy něco vydáte, visí deska během krátké doby někde na internetu,“ řekl, proč se firmy po 29 letech zbavil.

Alove otvírá butik na Černém Mostě, chystá se i do hradeckého Auparku

Nový butik značky ALOve v Centru Černý Most

Nový butik značky Alove v Centru Černý Most

Nový butik značky Alove v Centru Černý Most

Nový butik značky Alove v Centru Černý Most

Značka Alove, zaměřující se na prodej levnější kategorie šperků do 10.000 Kč, otevřela nový butik, tentokrát v pražském obchodním Centru Černý Most. Jedná se o třetí zastoupení značky v Česku, respektive páté i se dvěma butiky na Slovensku. Značka Alove funguje na trhu od roku 2015 a patří společnosti Alo diamonds Aloise Ryšavého. Alove se od Alo diamonds kromě ceny liší také jemnějším a jednodušším designem, menšími řadami šperků. To potvrzuje zaměření sítě na mladší generaci.

První pobočka sítě se loni otevřela v pražském Obchodním centru Nový Smíchov, následovala další v bratislavském centru Eurovea, v pražské galerii Myslbek. Další pobočka butiku se otevře 30. listopadu v novém nákupním centru Aupark v Hradci Králové. O dalších třech pobočkách a jejích umístění v obchodních centrech během příštího roku se zatím podle společnosti jedná. Podle dřívějšího vyjádření majitele Ryšavého je záměrem mít v budoucnu minimálně 14 poboček sítě Alove v Česku a na Slovensku.