V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Alza.cz vykupuje staré telefony a dává za ně slevu na mobily Samsung

E-shop Alza.cz dává za vrácení vysloužilých mobilů slevu od 500 Kč do 1.500 Kč na koupi nového mobilu značky Samsung. Akce Vyměň dědečka za nový smartphone má podle slov e-shopu zvýšit povědomí o správném zacházení s elektroodpadem, spolu s tím ale zároveň podpoří prodej jihokorejské značky elektroniky. Alza.cz nabízí slevu na nové telefony s výměnou starého do konce června nebo do vyprodání zásob.

Do kampaně Alza.cz zařadila modely nižší střední třídy Samsung Galaxy J3, J5 a J7. Další také navazující vyšší střední třída Samsung Galaxy A3 a A5, Samsung Galaxy Xcover 4. V nabídce jsou zahrnuty i telefony Samsung Galaxy S7, S7 edge a nejnovější model Samsung Galaxy S8 a S8+.

„Hlavním smyslem celé akce je zvýšit povědomí našich zákazníků o prospěchu recyklace elektroodpadu. Díky ní totiž udělají pro životní prostředí kolikrát víc, než když si budou doma montovat úsporné žárovky,“ dodal Jan Sadílek, vedoucí internetového marketingu Alza.cz. Vrácený starý mobil nemusí být funkční, nemusí mít k sobě ani jakékoliv příslušenství.