Seznam Zprávy se uvedly v nové podobě. Web chce posílit investigativu, sekci o byznysukomentáře. „V internetovém prostředí chceme být tím, čím bývaly ve zlaté éře tradiční, nezávislé noviny,“ prohlašuje šéfredaktor Jiří Kubík. V redakci dělá přes 70 lidí, včetně externistů. 

Amden se začal věnovat i pořádání svateb

Agentura Amden, která na klíč připravuje různé formáty akcí jako roadshow, konference, výstavy, večírky či megashow, v lednu rozšířila portfolio svých eventových služeb o další segment – svatby. „Naši klienti, pro které pořádáme jiné druhy eventů, měli zájem i o tento druh akcí. Několikrát jsme si svatbu vyzkoušeli a od ledna spustili projekt AmdenWeddings.cz, svatby na klíč,“ říká výkonná ředitelka agentury Petra Elmerová. Amden slibuje zajistit všechny svatební služby, včetně zajištění lokace, zřízení webu či asistenci svatební koordinátorky.

Nabídku eventů od Amdenu propagovala koncem roku kampaň s hlasem Tomáše Měcháčka, herce a moderátora a jedné ze dvou tváří z kampaně Air Bank. Zvala na microsite s nabídkou služeb AmdenEvents.cz.