V úterý 21. ledna 2020 proběhne v pražském kině Atlas další ročník Digiveletrhu, naší každoroční přehlídky, co komunikační agentury chystají na další rok. Agentury i klienti, můžete se hlásit.

Amden umožnil GTL slavit v balkánském rytmu

Čtvrtstoletí logistické firmy připomněla slavnostní akce v jejím novém sídle v Nehvizdech.

Společnost GTL, specializovaná na kamionovou dopravu z a do Turecka, Řecka, Rumunska, Bulharska, Srbska, Bosny a Hercegoviny, Makedonie, Moldávie a na Kypr, působí na českém trhu logistiky už 25 let a navíc nedávno dokončila stavbu nového firemního zázemí, kancelářských a skladovacích prostor v Nehvizdech u Prahy, kam se nově přestěhovala. Slavnostní event v balkánském rytmu pro tři stovky dospělých a k tomu pět desítek dětí připravila agentura Amden.

Koncept akce počítal s jedním epicentrem oslav. Tím se stal velký stan, rozprostírající se na ploše 800 metrů čtverečních. Agentura se postarala i o kompletní přípravu a výzdobu prostoru, technické zajištění včetně ozvučení, světel a stage pro vystupující kapely, catering i o dětskou zónu.

Amden má pro eventy novou microsite

Právě pořádání eventů považuje agentura Amden za jednu ze svých nejsilnějších stránek. Ročně jich nachystá na tři desítky. Jde o festivaly, firemní oslavy, konference, roadshow, veletrhy, divadla, farmářské a vánoční trhy a řadu dalších. Co vše a hlavně jak agentura dělá, popisuje, zobrazuje a představuje nová prezentace, kterou dali dohromady kreativci a grafici z Amdenu. Web seznamu i s týmem, který za všemi eventy stojí.

Text je součástí placené spolupráce s agenturou Amden