Piráty iniciovaný bod čtvrteční schůze poslaneckého volebního výboru, týkající se sporu o reportáž Janka Kroupy o Agrofertu, oproti úterní schůzi příslušné senátní komise nové argumenty nepřinesl. Nad rámec známého řekl generální ředitel René Zavoral jen, že ve veřejnoprávním rádiu zruší část tabulkových míst a že kromě předžalobní výzvy od Agrofertu registruje rozhlas i další, rovněž na Kroupovu reportáž, a to z roku 2015. Reportér Kroupa se schůze neúčastnil.

AMI Communications zajistí PR pro majitele Centra Černý Most a Arkád Pankrác

Hlavní cíl je teď informovat o výstavbě nového regionálního nákupního centra Centrum Černý Most.

Největší česká PR agentura AMI Communications získala do svého portfolia společnost Unibail-Rodamco, ta vlastní a provozuje obchodní centra Černý Most, Chodov a většinově vlastní Arkády Pankrác. AMI zvítězila na počátku roku ve výběrovém řízení, kterého se účastnilo 6 agentur.

„V současné době je naším primárním úkolem informovat o výstavbě nového regionálního nákupního centra Centrum Černý Most,“ uvedla Lenka Dvořáková, marketingová ředitelka společnosti Unibail-Rodamco.

Unibail-Rodamco provozuje, investuje a staví nakupní, kancelářské, konferenční i výstavní nemovitosti. Je kótovaná na burze, působí ve 12 zemích Evropy, má 1600 zaměstnanců. Hodnota jejího portfolia činí 24,5 miliard eur.