AMI Digital posiluje kreativu a sociální média

Do agentury přišli František Majer, Yuliya Pareniuk, Kateřina Fortelková a Yasmina Sincova.

Nové tváře v AMI Digital

Nové tváře v AMI Digital: vlevo nahoře František Majer, vlevo dole Yuliya Pareniuk, vpravo nahoře Kateřina Fortelková, vpravo dole Yasmina Sincova

Agentura AMI Digital přivítala čtveřici nových tváří. „Další rozšíření našeho týmu bylo reakcí na poptávku ze strany stávajících i nových klientů v oblasti sociálních médií,“ vysvětluje Vladan Crha, managing director AMI Digital. „Cílem bylo také posílení expertízy a schopnosti dodávat kreativní a efektivní digitální řešení. Noví členové do týmu přinášejí odborné znalosti v oblasti digitálního marketingu, designu a technologií.“

Novým lídrem týmu Brand Voice, který na sociálních sítích zajišťuje klientům community mamagement, je Yasmina Sincova na pozici community manager. Sincova vystudovala filmový obor na Emerson College v USA a poté působila v České televizi, Unit + Sofa a Stillking Films.

Tým pro social media rozšířil František Majer, který v agentuře nově pracuje jako social media manager a má na starosti zejména klienty z oblasti rychloobrátkového zboží a financí. Majer se v minulosti podílel na kampani McCafé Stories ve spolupráci s agenturou DDB a na obsahu pro renomované značky jako Redbull.

Manažerkou pro digitální PR se stala Kateřina Fortelková, která do AMI Digital přišla ze softwarové společnosti Xitee. Je zodpovědná zejména za komunikaci a projekty ve zdravotnictví. Novým digitálním kreativcem je Yuliya Pareniuk, která má na starosti tvorbu kreativních konceptů, grafiky a videí. Yuliya dříve pracovala v IT firmě, která vytvářela metaverzum.

Sdílejte