Hudebník a producent Karel Vágner prodal vydavatelství Multisonic, píše E15. „Ve chvíli, kdy něco vydáte, visí deska během krátké doby někde na internetu,“ řekl, proč se firmy po 29 letech zbavil.

AMI má pomoci změnit reputaci Providentu

Provident Financial

Provident Financial je druhým největším poskytovatelem nebankovních půjček v Česku

Na vytváření mediálního i klientského obrazu druhého největšího tuzemského poskytovatele nebankovních půjček Provident Financial se od ledna podílí PR agentura AMI Communications. Kromě běžných PR aktivit se zaměří na objasnění fungování společnosti a jejích produktů či na představení zaměstnanců i klientů firmy. Prostřednictvím PR mí pomáhat zejména s reputací firmy u veřejnosti a médií.

„Obraz Providentu je v důsledku neinformovanosti o jeho praktickém fungování zkreslený. Nezákaznická veřejnost nerozumí, kdo Provident je, co nabízí, komu a proč. Přitom 72 % klientů Providentu se k němu vrací kvůli spokojenosti s lidským jednáním a blízkému vztahu s obchodními zástupci společnosti. Společně budeme vysvětlovat zásadní rozdíl mezi bankovními a nebankovními institucemi vzhledem k odlišnému typu zákazníků a jejich potřebám,“ prohlásila manažerka AMI Tereza Skácalová.