Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky bude sledovat hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidá v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, Blesk v neděli od 15.00 na webu interview s Milošem Zemanem.

AMI povýšila Favarovou a Štočkovou

Dana Favarová a Šárka Štočková se staly novými account manažerkami AMI.

PR agentura AMI Communications povýšila začátkem roku dvě členky svého týmu, který pečuje o průmyslové klienty. Novými account manažerkami agentury se tak staly Dana Favarová a Šárka Štočková.

Dana Favarová

Dana Favarová

Favarová zahájila svou kariéru v agentuře MediaTrust Communications. V minulosti měla na starosti také komunikaci zahraničních projektů společnosti Jufa a pracovala v komunikačním oddělení United Colors of Benetton. Do AMI Communications nastoupila v roce 2012, a to do týmu průmyslu, kde se nyní stará o klienty CS Cargo, ČEZ Futur/E/Motion, ArcelorMittal Ostrava a Škoda Transportation.

Šárka Štočková

Šárka Štočková

Štočková začínala jako redaktorka zpravodajského webu Lidovky.cz, kde měla na starosti domácí a ekonomická témata. V oboru public relations se pohybuje od roku 2012. Před AMI pracovala v PR agentuře Pram Consulting. Do AMI nastoupila v roce 2015 a má na starost průmyslové klienty, mezi něž patří ČEZ, Zetor Tractors, Latecoere, Round Hill Capital nebo Skanska.