V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

AMI zajišťuje komunikaci Sberbank v Česku

Sberbank

Místní pobočka ruské banky Sberbank

Největší ruská banka Sberbank si v Česku, kde působí od roku 1993, pro komunikaci svých produktů označených Fér vybrala agenturu AMI Communications. Největší česká PR agentura spolupracuje s bankou na zajištění PR, včetně realizace nových projektů. Vystřídala agenturu Aspen.PR.

„Sberbank CZ pomáháme především se spontánní znalostí značky a s budováním positioningu klientsky vstřícné a komunikačně otevřené banky s férovými produkty. Celá komunikace má za cíl podtrhnout komunikační koncept Na penězích záleží,“ uvádí Tereza Skácalová, account managerka odpovědná za péči o Sberbank. „Díky živelnosti bankovního sektoru pro nás pravidelně vyvstávají nové a zajímavé možnosti komunikace.“