Prezident Miloš Zeman by si „velice přál“ personální změny v České televizi. Řekl to v televizi Barrandov, bez upřesnění, koho by se měly týkat. Připomněl, že takové změny nemůže dělat prezident, ale mohou je spustit poslanci, když dvakrát zamítnou výroční zprávu o hospodaření České televize. „Tak uvidíme, jestli to udělají,“ pověděla hlava státu.

Animovaná kampaň Saatchi & Saatchi uvede mobilní značku pro mladé Kaktus

Grafický styl a heslo, které využije i televizní část kampaně, ta startuje 8. října

Grafický styl a heslo, které využije i televizní část kampaně, ta startuje 8. října

Animovaná kampaň od úterý 8. října do konce listopadu pomůže uvést na trh nového virtuálního mobilního operátora Kaktus, značku, kterou nyní zavádí a ve své síti bude provozovat T-Mobile. Vzešla z interního projektu zaměstnanců T-Mobilu a operátor jí chce oslovit mladé. Nabízí po třech balíčcích pro hlas, SMS a data, které lze libovolně kombinovat. Balíčky platí 30 dní od zakoupení. Data za přístup na Facebook se nepočítají.

Mobilní aplikace Kaktusu

Mobilní aplikace Kaktusu

Kampaň má jít v kanálech zaměřené na mladé, v televizích tedy na Primě Cool a Primě Zoom či stanicích Novy ve vybraných pořadech.

Zaměření na mladé a zároveň úsporný provoz potvrzuje i to, že Kaktus nebude mít klasickou infolinku a zákaznická komunikace má probíhat hlavně přes mobilní aplikace pro Android a iOS (teprve vyjdou), přes web a přes Facebook.