Czech Blog Awards 2017

Popáté probíhá anketa o nejlepší online tvůrce. Polovina nominací směřuje k Instagramu.

Blogeři roku 2016

Blogeři roku 2016. Zleva Kovy, dvojice A Cup of Style, moderní fotr Dominik Landsman, Natálie Kotková alias The Nattiness, Shopaholic Nicol, autorky My Cooking Diary a Svět podle Katky

Pátý ročník ankety Czech Blog Awards pro talentované internetové tvůrce je v plném proudu. Za sebou má kolo nominací a právě teď, do úterý 7. listopadu, mohou fanoušci posílat své hlasy do semifinálového hlasování. Poté bude v každé kategorii zveřejněno 10 finalistů. Finálové hlasování o top 10 odstartuje ve čtvrtek 9. listopadu a potrvá do pátku 17. listopadu.

Tradiční volba Blogerky roku proběhne v kategoriích Beauty, Fashion, Life, Food a Video Blogerka roku, pro pány pak lze hlasovat v kategoriích Bloger roku a Video Bloger roku. Absolutními novinkami ankety jsou letos kategorie Instagram roku a Ynspirology, která oceňuje nejen inspirativní osobnosti, ale i online počiny. S další novinkou přichází i kategorie Cosmo Objev, kde mohou nově uspět také pánové.

Hitem letošního ročníku se ale jednoznačně stal Instagram roku. Necelý týden od začátku hlasování přišlo v anketě přes 60.000 hlasů a z toho celá třetina byla pro Instagram roku. Anketa tak ukázala svou schopnost reagovat na vývoj trendů a zároveň udávat hlavní směr pro další rok. Mluví za to i fakt, že celkově 50 % nominací přišlo právě pro kategorii Instagram roku.

V sobotu 18. listopadu se pak finálová desítka sejde vůbec poprvé v pražském hotelu Hilton na slavnostním galavečeru, aby společně oslavili uplynulý rok své práce, který se tentokrát ponese v duchu Social Awards Show - show, jejímž cílem je sdílet pozitivní vliv a podporu.

Na finálovém večeru vystoupí Leoš MarešPavlem Calltou, Mikolas Josef poprvé živě představí nový song, vystoupí Dara Rolins, kapela Light & Love a se světovým hitem Show Me Love přijede Richard Judge. Večerem provede moderátorské duo Zorka Hejdová a Ondra Vodný.

Hvězdy online světa můžete přímo na finálovém večeru potkat i vy. Stačí jen včas si zajistit vstupenku.

Médiář akci - stejně jako loni - podporuje jako mediální partner.