Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Annonce slučuje tři vydání do jednoho a v sobotu přidá redakční obsah

Tištěná Annonce musí najít strategii proti jednoduššeji přístupným online burzám práce

Tištěná Annonce musí najít strategii proti jednoduššeji přístupným online burzám práce

Počínaje středou 2. října budou inzertní noviny Annonce vycházet nikoli ve třech vydáních jako dosud, ale v jednom sloučeném. Dosud vycházejí v pondělí, ve středu a v pátek tři různá, samostatně prodejná vydání se zaměřením Reality–Stavby–Hobby (19 Kč), Práce–Seznamka–Zvířata (19 Kč) a Auto–Moto společně s erotikou (23 Kč). Ucelené číslo s kompletním tematickým záběrem bude stát 25 Kč.

Každé vydání má nově obsahovat kolem 100 stran inzerátů, sobotní navíc redakční obsah - poradenství, příběhy, další odlehčená témata. Cílem je obecnějším zaměřením jednotlivých vydání, tedy rozšířením cílové skupiny získat víc inzerentů, dále logičtější distribuce.

„Chceme být pro naše čtenáře nejen důvěryhodným zdrojem inzerce, ale také poradcem. Od sloučení všech druhů inzerátů do jednoho vydání spolu s novým redakčním obsahem v sobotní příloze očekáváme rozšíření základny čtenářů i jejich ještě větší zapojení do tvorby obsahu. Tímto krokem se navíc vracíme ke kořenům, kdy všechna inzerce vycházela pohromadě,“ uvedla výkonná ředitelka Annonce Lenka Černá.

Vydavatelství letos v létě zúžilo vedení a měsíčník AutoHandl změnilo na dvouměsíčník.