Apka Elite Date slibuje bezpečné seznamování se zájemci o vztah

Elite Date seznamuje zájemce o vážný vztah

Elite Date dává dohromady zájemce o vážný vztah

Česká seznamovací aplikace Elite Date od Jana Patrmana a Radka Nováka je podle autorů určená pro ty, kteří se chtějí seznámit s partnerem na úrovni. Apka obsahuje databázi mužů a žen primárně ve věku od 25 do 40 let, které propojuje na základě psychometrického testu a párování dat. Uživatelům tak nabídne přehled nejvhodnějších kandidátů pro vztah.

Elite Date sází na bezpečnost, mezi uživatele se tak mohou zařadit pouze zájemci o vážnou známost, jejichž profil aplikace nejprve důkladně prověří. Ti si následně nastaví kritéria, která by měl jejich ideální partner splňovat. Rozšířit je mohou také o různé filtry podle věku, dosaženého vzdělání, místa původu a dalších. Ke kontaktování vybraných kandidátů pak mohou uživatelé využít chat nebo různé interaktivní prvky, třeba virtuální úsměv. Na nové potenciální partnery upozorňuje apka notifikacemi.

Aplikace Elite Date obsahuje také sekci blogu, kde uživatelé najdou nejen tipy pro seznamování, ale také pravidla bezpečnosti seznamování na internetu a další podobné příspěvky. Do budoucna plánuje firma rozšíření i mimo český trh, konkrétně do Španělska a Mexika. Elite Date je k dispozici zdarma pro Android v základní verzi, pro využití všech funkcí si však musí zájemci zakoupit premiový účet.