Aplikace iSmlouva umožňuje vytvářet a podepisovat smlouvy online

iSmlouva nabízí editor smluv i archiv dokumentů online

iSmlouva nabízí editor smluv i archiv dokumentů online

Aplikace iSmlouva od firmy Digital Factory nabízí řešení pro elektronické uzavírání smluv. Pracuje v online prostředí, obě strany tak mohou dohodu podepsat nezávisle na sobě, a to i každá úplně jinde. Kromě zjednodušení samotného podepisování nabízí iSmlouva aktuální vzory různých typů smluv nebo úložiště dokumentů se vzdáleným přístupem. Součástí apky je také editační prostředí, v němž může na vytváření smluv a dokumentů spolupracovat víc uživatelů v tutéž chvíli.

Všechny smlouvy, které uživatelé v aplikaci vytvoří, se ukládají jako zabezpečené dokumenty. K jejich uzavření je lze ručně podepsat přímo v telefonu nebo tabletu, nebo k nim připojit elektronický podpis, jenž iSmlouva navíc ověří speciálním kódem, který uživatel obdrží na svůj telefon. Dokumenty od iSmlouvy může podepsat a využívat i osoba, která v aplikaci nemá vlastní účet – všechny soubory obdrží ve formě PDF emailem, kde s nimi může dál pracovat.

iSmlouva je v současnosti dostupná jako webová i mobilní aplikace, které se vzájemně synchronizují, aby měl uživatel přístup k aktualizovaným smlouvám na všech zařízeních. Aplikace je zatím v testování ve verzi Basic za 999 Kč, Medium za 1.999 Kč a Large za 2.999 Kč měsíčně. Jednotlivé verze se liší především počtem vzorů smluv, uložených dokumentů a vlastních šablon. Pro veřejnost bude k dispozici od 20. července.