Digitální agentury v Atlasu ukázaly, co mají letos nového. Připomeňte si na Twitteru či Instagramu.

Aplikace iVysílání České televize pro iPad je už ke stažení, zdarma

Uživatelé si mohou přehrávat víc než 40 tisíc hodin pořadů, které ČT dosud zdigitalizovala.

Mobilní aplikace iVysílání, která zpřístupňuje několikaletý internetový videoarchiv pořadů České televize pro tablety iPad, je už ke stažení v online obchodě App Store.

Uživatelé mohou sledovat aktuální dění či přehrávat víc než 40 tisíc hodin pořadů, které Česká televize odvysílala a má v digitální podobě.

Aplikace je výsledkem spolupráce divize Nových médií ČT a digitální agentury Motion. „Společně plánujeme sbírat komentáře a co nejdřív přijít s upgradem podle požadavků uživatelů,“ sdělil Médiáři Jiří Janoušek z Motion.

Počet pravidelných diváků iVysílání se za poslední půlrok zvýšil o 30 %, absolutní čísla televize neposkytla.

„Nejsledovanějšími pořady ČT na webu jsou tradičně původní seriály typu Vyprávěj nebo nyní 4teens, talkshow Všechnopárty nebo někdejší Uvolněte se, prosím,“ přiblížil Milan Fridrich, „a ze zpravodajství jsou pak nejsledovanější Hydepark, Otázky Václava Moravce, 168 hodin a Události. Ze sportu to byly nedávné české zápasy MS v hokeji a jiné velké sportovní akce typu olympijské hry.“

Aplikaci iVysílání Motion představil na květnové, už třetí soutěžní přehlídce českých a slovenských aplikací AppParade, kterou v Praze uspořádal server Médiář.cz.