Rezervujte si datum: na úterý 22. ledna 2019 chystáme další Digiveletrh. Bude to už pátá výroční přehlídka novinek digitálních agentur. Ty zapsané v našem katalogu budou mít účast výhodnější.

Aplikace lékárny Pilulka.cz umí věrnostní program i e-recepty

Jan Ježek

Jan Ježek prezentoval lékarenskou aplikaci Pilulka na prosincové AppParade

Ještě před tím, než vydala svou aplikaci síť lékáren Dr. Max, představila tu svou Pilulka.cz. “Chtěli jsme si upevnit pozici lídra na trhu lékáren v Česku, proto jsme vytvořili aplikace pro Android i iOS,” uvedl aplikaci Pilulka vývojář Jan Ježek na soutěžní přehlídce 29. AppParade. Svou aplikaci už má také online prodejce léčiv Lékárna.cz i jeho slovenská odnož.

Aplikace od Pilulky má především za cíl šetřit čas při nákupu. Uživatel si může tvořit nákupní seznamy, ukládat si opakované nákupy, a nechybí ani možnost objednávat produkty přímo přes aplikaci. Ty je kurýr schopný dovézt už do 45 minut. Přímo v aplikaci je možné přečíst si i příbalové informace jednotlivých léků nebo vyhledat nejbližší lékárnu.

Pilulku vyvíjel interní tým designérů a vývojářů firmy Pilulka.cz. Kromě zmíněných funkcí se pak zaměřil i na implementaci věrnostního programu, ke kterému stačí pouze kód z aplikace, a e-receptů, které začnou fungovat v letošním roce. “Na to jsme také připravení. Stačí si do aplikace naskenovat kód receptu, a ta vám ukáže, ve kterých nejbližších lékárnách jsou dostupné všechny položky,” objasnil Ježek.