V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

Aplikace Moje hodinovka počítá odpracovaný čas i čistou mzdu

Aplikace Moje hodinovka od Leopolda Podmolíka a Terezy Honzátkové představuje rychlý způsob, jak si pomocí mobilního telefonu zaznamenávat odpracované hodiny a předpokládanou výši na ně navázané odměny. Apka slouží pro osobní docházku a kromě běžné mzdy umí započítávat různé bonusy.

Moje hodinovka funguje podobně jako jiné docházkové systémy – na začátku směny si uživatel označí příchod, na jejím konci zase odchod. Směny se do aplikace dají zadávat i zpětně. V dalším nastavení si uživatel určí výši hodinové mzdy, z níž bude apka vypočítávat čistý výdělek. V případě jednorázových příplatků nebo bonusů se dá mzda různě upravovat. 

Aplikace funguje i pro víc pracovních pozic současně, uživatel tak může sledovat všechny své odpracované hodiny. Vzhledem k povaze apky je Moje hodinovka vhodná zejména pro brigádníky nebo pro ty, kteří pracují ve směnném provozu. K dispozici je však zatím pouze pro Android.