Sněmovna pátrá, kdo vynesl záznam z neveřejného říjnového semináře o České televizi, píšou Seznam Zprávy, v podezření jsou poslanci ANO. Záznam posléze ve dvou dílech na YouTube zveřejnil Luboš Xaver Veselý, externí moderátor Českého rozhlasu, zde první a zde druhý díl.

Aplikace Pumatrac sportovní značky Puma funguje nově i v češtině

Pumatrac připraví uživatelům tréninky na míru

Aplikace Pumatrac připraví uživatelům tréninky na míru

Sportovní značka Puma představuje svou aplikaci Pumatrac v českém jazyce. Apka, jejímž cílem je motivovat uživatele k pohybu, tak nabízí cvičení pod vedením známých tuzemských postav, jako je zpěvák Ben Cristovao nebo boxerka Fabiana Bytyqi, kteří jsou zároveň propagátory aplikace.

Ambasadorkou Pumatrac je česká boxerka Fabiana Bytyqi

Ambasadorkou aplikace Pumatrac je česká boxerka s kosovskými kořeny Fabiana Bytyqi

Pumatrac mohou lidé využít pro každodenní běh, kardio tréninky, pro uklidňující jógu, ale i pro náročné komplexní cvičení.  Tréninky se navíc uzpůsobují lidem na míru, podle jejich váhy, pohlaví, osobních cílů, zájmů i časových možností. Apka následně připraví plán cvičení, který mohou uživatelé kdykoli najít v kalendáři, a tím sledovat, které dny mají cvičit, a kdy naopak odpočívat.

Aplikace nabízí také přehled sportovních událostí v okolí a zeď, na které se lidé mohou propojit s dalšími uživateli. Česká verze Pumatrac je zdarma pro Android a iOS.