Hudebník a producent Karel Vágner prodal vydavatelství Multisonic, píše E15. „Ve chvíli, kdy něco vydáte, visí deska během krátké doby někde na internetu,“ řekl, proč se firmy po 29 letech zbavil.

Aplikace televize Joj nabízí zdarma veškerý obsah, včetně bonusů

TV Joj nabízí sledování přímých přenosů i dalšího obsahu po dobu 14 dní od vysílání

TV Joj nabízí sledování přímých přenosů i dalšího obsahu po dobu 14 dní od vysílání

Slovenská komerční televize Joj spustila svou aplikaci. Ta divákům prostřednictvím mobilního telefonu nabízí přístup k původní tvorbě, živému vysílání i bonusovým materiálům, které nejsou dostupné ani na webu. „Podle našich průzkumů se víc než 80 % diváků rádo podívá na svůj oblíbený program prostřednictvím mobilu. Z toho jsme vycházeli i při designování aplikace. Od aplikace očekávám, že bude prvním nástrojem na používání našeho obsahu jako second screen,“ říká ředitel Úseku nových médií TV Joj Roman Neuschl. V rámci aplikace si divák může tvořit skupiny, do kterých si může podle témat řadit své oblíbené pořady.

Apka TV Joj nabízí živé vysílání, kompletní archiv původní tvorby, bonusové materiály k seriálům, zpravodajství dostupné po dobu 14 dní od vysílání a aktuální program všech stanic Joj Group, tedy Joj, Plus, Wau a Huste.tv. V druhé polovině roku by se nabídka měla rozšířit také o stanice RiK a Joj Cinema, která však bude k dispozici za příplatek. Aplikace TV Joj je zdarma ke stažení pro Android a iOS.