Apploud přináší novou podobu loga Cetinu

Poskytovatel telekomunikačních služeb spolupracuje se studiem Apploud na další zakázce.

Nová podoba loga při užití na webu

Nová podoba loga při užití na webu. Cetin vlastní a provozuje největší síť elektronických komunikací na území Česka a je velkoobchodním poskytovatelem telekomunikačních služeb. Své služby nabízí všem telekomunikačním operátorům a poskytovatelům internetového připojení, kteří přes infrastrukturu Cetinu dodávají služby koncovým zákazníkům. Repro: Apploud

Pražské IT studio Apploud vytvořilo nový vzhled loga pro telekomunikační společnost Cetin (Česká telekomunikační infrastruktura). Cílem vizuální změny bylo logo zmodernizovat a přijít s takovou barevností, která bude ve skupině PPF vyhovovat i partnerským společnostem v Bulharsku, Maďarsku a Srbsku.

Cetin

Aplikace nového vizuálního stylu Cetinu

Cetin a Apploud spolupracují už od roku 2017, prvním projektem pro veřejnost byl web Zrychlujeme Česko, jehož součástí je mapa pokrytí nebo kalkulačka na výpočet potřebné rychlosti internetu pro konkrétní domácnost. Na rozvoji webu se stále pracuje, posledním realizovaným vylepšením bylo API pro předávání dat partnerům. Call centra poskytovatelů tak mají přímý přístup k leadům z webu a Cetin získává okamžitou zpětnou vazbu, zda došlo ke konverzi.