AppParade 17

Díky partnerům odměníme soutěžící vývojáře i hlasující diváky. Už teď stahujte hlasovací aplikace pro iOS, Android či Windows Phone.

Další přehlídka „domácí tvorby“ v oblasti aplikací pro mobilní telefony a tablety, celkově už sedmnáctá AppParade proběhla v pondělí 8. prosince 2014 tradičně v Biu Oko na Praze 7, tradičně od 20.30. Přinesla opět prezentace nejnovějších děl tuzemských vývojářských studií.

Vývojářům i divákům opět zajistila hodnotné ceny, a to díky partnerům akce STRVIBM a HTC. Divácké hlasování přes SMS zajistilo Tomato Labs. Hlasovat lze i přes aplikace pro iOS, Android a Windows Phone – vytvořilo je studio Pematon.

Přehlídku mobilních aplikací AppParade hostí Bio Oko na Praze 7. Foto: Tomáš Pánek

Přehlídku mobilních aplikací AppParade tradičně hostí Bio Oko na Praze 7. Foto: Tomáš Pánek

Jak to probíhá 

Coby pořadatelé koncipujeme přehlídku AppParade jako pravidelná setkání předních představitelů nového byznysu v Česku, sestávající z prezentací konkrétních děl.

Přihlášení vývojáři se představí se svými novými aplikacemi. Každý bude mít na popis jedné své vybrané aplikace maximálně 3 minuty. Jeho prezentace může mít formu snímků v Keynote či Powerpointu, videa, obrázku, textu či jen vyprávění.

Hlasováním následně publikum rozhodne, kterou aplikaci považuje za nejlepší. Jak už se stalo dobrým zvykem, obdarovaný bude vítěz i jeden z hlasujících diváků. A to díky našim partnerům.

Partneři přehlídky AppParade

Co vám nabídnou naši partneři

  • Zbrusu novým partnerem je vývojářské studio STRV (znáte je krátce jako Strive a určitě také jako uLikeIT). STRV - neboli Strajv - vybere apku, co má drajv. Její autor se může od kolegů těšit na zbrusu nový iPhone 6.
  • Mezi partnery je i tento rok společnost IBM, její zástupci budou opět vybírat nejlepší firemní aplikaci, a to ze všech aplikací soutěžících v jediném „pelotonu“.
  • Mezi partnery máme i letos výrobce mobilních telefonů HTC. Novým modelem mobilního telefonu HTC One M8 obdaruje toho z vás, kterého vybereme z hlasujících na místě. Přijďte a hlasujte, vyplatí se to.
  • Prosincovou AppParade podpoří také server hromadného nakupování Slevomat. Připravil tipovací soutěž o ceny a pozve na mobilní hackathon.

NA BARU SE STRV

STRV zve všechny ke svému speciálnímu baru v předsálí, kde se jeho vývojáři a designéři rádi podělí o zkušenosti ze zákulisí Silicon Valley. Kluci zároveň vyberou nejlepší aplikaci, kterou ocení iPhonem 6, takže je to pro všechny soutěžící týmy šance zaujmout i mimo pódium.

TIPOVACÍ SOUTĚŽ SE SLEVOMATEM

Slevomat je jasná jednička na trhu slevových serverů. Mobilní uživatelé tvoří dnes již významnou skupinu návštěvníků. Tušíte jak velkou? Zkuste si to tipnout. Pokud budete mít správný odhad, můžete získat kredity pro uplatnění na Slevomat.cz. Máme pro vás připraveno 1x 1000 kreditů a 2x 500 kreditů. Otázka je jednoduchá: Kolik uživatelů navštívilo v týdnu od 1. do 7. prosince 2014 www.slevomat.cz z mobilního zařízení? Napovíme, že se jedná o číslo v řádu statisíců.

Přihlášky

Vstup pro všechny je zdarma.

  • Přihlášky pro vývojáře byly uzavřeny.
  • Přihlášky pro diváky byly uzavřeny.

Další informace