AppParade 18

Díky partnerům odměníme soutěžící vývojáře i hlasující diváky. Už teď stahujte hlasovací aplikace pro iOS, Android či Windows Phone.

Takovou akci s vývojáři nezažijete nikde jinde na světě. Další přehlídka „domácí tvorby“ v oblasti aplikací pro mobilní telefony a tablety, celkově už osmnáctá AppParade proběhne v pondělí 23. února 2015 tradičně v Biu Oko na Praze 7, tradičně od 20.30. Přinese opět prezentace nejnovějších děl tuzemských vývojářských studií.

Přihlášky

Vstup pro všechny je zdarma.

Vývojářům i divákům opět zajistila hodnotné ceny, a to díky partnerům akce STRVIBM a HTC. Divácké hlasování přes SMS zajistilo Tomato Labs. Hlasovat lze i přes aplikace pro iOS, AndroidWindows Phone – vytvořilo je studio Pematon.

Přehlídku mobilních aplikací AppParade hostí Bio Oko na Praze 7. Foto: Tomáš Pánek

Přehlídku mobilních aplikací AppParade tradičně hostí Bio Oko na Praze 7. Foto: Tomáš Pánek

Jak to probíhá 

Coby pořadatelé koncipujeme přehlídku AppParade jako pravidelná setkání předních představitelů nového byznysu v Česku, sestávající z prezentací konkrétních děl.

Přihlášení vývojáři se představí se svými novými aplikacemi. Každý bude mít na popis jedné své vybrané aplikace maximálně 3 minuty. Jeho prezentace může mít formu snímků v Keynote či Powerpointu, videa, obrázku, textu či jen vyprávění.

Hlasováním následně publikum rozhodne, kterou aplikaci považuje za nejlepší. Jak už se stalo dobrým zvykem, obdarovaný bude vítěz i jeden z hlasujících diváků. A to díky našim partnerům.

Partneři AppParade

 

Co vám nabídnou naši partneři

  • Zbrusu novým partnerem je vývojářské studio STRV (znáte je krátce jako Strive a určitě také jako uLikeIT). STRV - neboli Strajv - ocení apku, co má drajv.
  • Mezi partnery je i tento rok společnost IBM, její zástupci a také výherci předchozích přehlídek zasednou nově v porotě, která bude aplikace hodnotit z odborného pohledu.
  • Mezi partnery máme i letos výrobce mobilních telefonů HTC. Novým modelem mobilního telefonu obdaruje vítězného vývojáře a také toho z vás, kterého vybereme z hlasujících na místě. Přijďte a hlasujte, vyplatí se to.
  • Kolegové z CzechCrunch, naši mediální partneři, průběžně poskytují čerstvé informace z oboru digitálního byznysu - včetně právě AppParade.

Přihlaste se na hackathon k Apple Watch

Naši kolegové ze STRV chystají hackathon k očekávanému zařízení Apple Watch. Kdy proběhne, to záleží na tom, kdy budou chytré hodinky uvedeny. Už teď se ale můžete registrovat.

Další informace