Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

AppParade 19

Hledáme nejlepší české mobilní aplikace posledních tří měsíců. A poprvé ukážeme také tuzemské výtvory pro chytré hodinky.

Takovou akci s vývojáři nezažijete nikde jinde na světě! Další přehlídka „domácí tvorby“ v oblasti aplikací pro mobilní telefony a tablety, celkově už devatenáctá AppParade proběhla v pondělí 25. května 2015 tradičně v Biu Oko na Praze 7, tradičně od 20.30. Přinesla opět prezentace nejnovějších děl tuzemských vývojářských studií.

Přihlášky uzavřeny

Vývojářům i divákům opět zajistila hodnotné ceny, a to díky partnerům akce STRVIBM a HTC. Divácké hlasování přes SMS zajistilo Tomato Labs. Hlasovat lze i přes aplikace pro iOS, Android a Windows Phone. Pozor! Jsou zbrusu nové a i tyto nové verze vytvořilo studio Pematon.

Přehlídku mobilních aplikací AppParade hostí Bio Oko na Praze 7. Foto: Tomáš Pánek

Přehlídku mobilních aplikací AppParade tradičně hostí Bio Oko na Praze 7. Foto: Tomáš Pánek

Jak to probíhá 

Coby pořadatelé koncipujeme přehlídku AppParade jako pravidelná setkání předních představitelů nového byznysu v Česku, sestávající z prezentací konkrétních děl.

Přihlášení vývojáři se představí se svými novými aplikacemi. Každý bude mít na popis jedné své vybrané aplikace maximálně 3 minuty. Jeho prezentace může mít formu snímků v Keynote či Powerpointu, videa, obrázku, textu či jen vyprávění.

Hlasováním následně publikum rozhodne, kterou aplikaci považuje za nejlepší. Jak už se stalo dobrým zvykem, obdarovaný bude vítěz i jeden z hlasujících diváků. A to díky našim partnerům. Tentokrát hrajeme o HTC One M9 pro vývojáře a o HTC Desire 620 pro hlasující diváky.

Partneři AppParade

 

Co vám nabídnou naši partneři

  • Hlavním partnerem akce je vývojářské studio STRV (znáte je krátce jako Strive a určitě také jako uLikeIT). STRV – neboli Strajv – ocení apku, co má drajv. A povědí, co se dělo na nedávném Apple Watch Hackathonu a co pro chytré hodinky mají sami.
  • Mezi partnery je i tento rok společnost IBM, její zástupci a také výherci předchozích přehlídek zasednou nově v porotě, která bude aplikace hodnotit z odborného pohledu.
  • Mezi partnery máme i letos výrobce mobilních telefonů HTC. Novým modelem mobilního telefonu obdaruje vítězného vývojáře a také toho z vás, kterého vybereme z hlasujících na místě. Přijďte a hlasujte, vyplatí se to.
  • Kolegové z CzechCrunch a Appliště, naši mediální partneři, průběžně poskytují čerstvé informace z oboru digitálního byznysu – včetně právě AppParade.

Další informace