V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

AppParade 22

Populární přehlídka tentokrát magického 29. února! Vítězný vývojář i vybraný hlasující dostanou iPad Mini 3. Už stahujte hlasovací aplikaci pro iOS, Android i Windows Phone.

Takovou akci s vývojáři nezažijete nikde jinde na světě! Další přehlídka „domácí tvorby“ v oblasti aplikací pro mobilní telefony a tablety, už dvaadvacátá AppParade proběhne v pondělí 29. února 2016 tradičně v Biu Oko na Praze 7, tradičně od 20.30. Přinese opět prezentace nejnovějších děl tuzemských vývojářských studií. Účast v soutěži a v hledišti je zdarma.

Registrace pro vývojáře už jsou uzavřeny.

Vývojářům i divákům opět zajistila hodnotné ceny, a to díky partnerům STRV a Logicworks. Divácké hlasování přes SMS zajistí ProfiSMS. Hlasovat lze i přes aplikace pro iOS, Android a Windows Phone. Pozor! Jsou zbrusu nové a i tyto nové verze vytvořilo studio Pematon.

Přehlídku mobilních aplikací AppParade hostí Bio Oko na Praze 7. Foto: Tomáš Pánek

Přehlídku mobilních aplikací AppParade tradičně hostí Bio Oko na Praze 7. Foto: Tomáš Pánek

Jak to probíhá 

Coby pořadatelé koncipujeme přehlídku AppParade jako pravidelná setkání předních představitelů nového byznysu v Česku, sestávající z prezentací konkrétních děl.

Přihlášení vývojáři se představí se svými novými aplikacemi. Každý bude mít na popis jedné své vybrané aplikace maximálně 3 minuty. Jeho prezentace může mít formu snímků v Keynote či Powerpointu, videa, obrázku, textu či jen vyprávění.

Hlasováním následně publikum rozhodne, kterou aplikaci považuje za nejlepší. Jak už se stalo dobrým zvykem, obdarovaný bude vítěz i jeden z hlasujících diváků. A to díky našim partnerům.

Partneři přehlídky AppParade

Další informace