AppParade 23. Na úplně novém místě

Populární přehlídka tentokrát výjimečně v nových prostorech!

Takovou akci s vývojáři nezažijete nikde jinde na světě!

Další přehlídka „domácí tvorby“ v oblasti aplikací pro mobilní telefony a tablety, už třiadvacátá AppParade proběhne v pondělí 30. 5. 2016 netradičně a výjimečně ve zcela nových prostorách vývojářské firmy STRV, v budově River Garden v pražském Karlíně, na adrese Rohanské nábřeží 678/23, 186 00 Praha 8. Začínáme tradičně ve 20.30.

River Garden v Karlíně je novým přechodným domovem přehlídky AppParade

River Garden v Karlíně je novým přechodným domovem přehlídky AppParade

Akce opět přinese premiérové ukázky nejnovějších děl českých a slovenských vývojářských studií. Účast v soutěži i v hledišti je zdarma.

Vývojářům i divákům opět zajistila hodnotné ceny, a to díky hlavnímu partnerovi STRV. Divácké hlasování přes SMS zajistí ProfiSMS. Hlasovat lze i přes aplikace pro iOS, Android a Windows Phone. Pozor! Jsou zbrusu nové a i tyto nové verze vytvořilo studio Pematon.

Jak to probíhá 

Coby pořadatelé koncipujeme přehlídku AppParade jako pravidelná setkání předních představitelů nového byznysu v Česku, sestávající z prezentací konkrétních děl.

Přihlášení vývojáři se představí se svými novými aplikacemi. Každý bude mít na popis jedné své vybrané aplikace maximálně 3 minuty. Jeho prezentace může mít formu snímků v Keynote či Powerpointu, videa, obrázku, textu či jen vyprávění.

Hlasováním následně publikum rozhodne, kterou aplikaci považuje za nejlepší. Jak už se stalo dobrým zvykem, obdarovaný bude vítěz i jeden z hlasujících diváků. A to díky našim partnerům.

Partneři 23. AppParade

 

Další informace