V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

AppParade 24

Populární přehlídka tentokrát už 19. září! Vítezný vývojář si opět odnese hodnotnou cenu, od partnera akce Strv to budou nové Apple Watch 2. Pro hlasující máme iPad Mini 4.

Takovou akci s vývojáři nezažijete nikde jinde na světě! Další přehlídka „domácí tvorby“ v oblasti aplikací pro mobilní telefony a tablety, už čtyřiadvacátá AppParade proběhne v pondělí 19. září 2016 tradičně v Biu Oko na Praze 7, tradičně od 20.30. Přinese opět prezentace nejnovějších děl tuzemských vývojářských studií.

Účast v soutěži a v hledišti je zdarma. Soutěžící vývojáři, zaregistrujte se přes formulář odkazovaný níže. Diváci, registrace není potřeba, sledujte událost a pokyny na Facebooku, pustíme vás tolik, kolik se vás do kina vejde.

Vývojářům i divákům opět zajistila hodnotné ceny, a to díky hlavnímu partnerovi STRV. Divácké hlasování přes SMS zajistí ProfiSMS. Hlasovat lze i přes aplikace pro iOS, Android a Windows Phone. Vytvořilo je studio Pematon.

Přehlídku mobilních aplikací AppParade hostí Bio Oko na Praze 7. Foto: Tomáš Pánek

Přehlídku mobilních aplikací AppParade tradičně hostí Bio Oko na Praze 7. Foto: Tomáš Pánek

Jak to probíhá 

Coby pořadatelé koncipujeme přehlídku AppParade jako pravidelná setkání předních představitelů nového byznysu v Česku, sestávající z prezentací konkrétních děl.

Přihlášení vývojáři se představí se svými novými aplikacemi. Každý bude mít na popis jedné své vybrané aplikace maximálně 3 minuty. Jeho prezentace může mít formu snímků v Keynote či Powerpointu, videa, obrázku, textu či jen vyprávění.

Hlasováním následně publikum rozhodne, kterou aplikaci považuje za nejlepší. Jak už se stalo dobrým zvykem, obdarovaný bude vítěz i jeden z hlasujících diváků. A to díky našim partnerům.

Partneři 24. přehlídky AppParade

Další informace