V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

AppParade 25

Jedeme šest let v kuse! Populární přehlídka proběhne v prosinci 2016 popětadvacáté! Vybraný soutěžící vývojář si odnese Apple Watch 2, šťastný hlasující divák zase iPad Air 2.

Legrace, až se padalo z lehátek

Minule byla legrace, až se padalo z lehátek

Takovou akci s vývojáři nezažijete nikde jinde na světě! Další přehlídka „domácí tvorby“ v oblasti aplikací pro mobilní telefony a tablety, tentokrát už pětadvacátá AppParade proběhne v pondělí 5. prosince 2016 tradičně v Biu Oko na Praze 7, tradičně od 20.30. Přinese opět prezentace nejnovějších děl tuzemských vývojářských studií. A novinka: Czechcrunch.cz se stává hlavním mediálním partnerem akce a na začátku přehlídky nabídne přehled novinek z oboru.

Účast v soutěži a v hledišti je zdarma. Přihlášky pro vývojáře jsou uzavřeny. Pro diváky registrace není potřeba, sledujte událost a pokyny na Facebooku, pustíme vás tolik, kolik se vás do kina vejde (zhruba 250).

Vývojářům i divákům opět zajistila hodnotné ceny, a to díky hlavnímu partnerovi STRV. Divácké hlasování přes SMS zajistí ProfiSMS. Hlasovat lze i přes aplikace pro iOS, Android a Windows Phone. Vytvořilo je studio Pematon.

Přehlídku mobilních aplikací AppParade hostí Bio Oko na Praze 7. Foto: Tomáš Pánek

Přehlídku mobilních aplikací AppParade tradičně hostí Bio Oko na Praze 7. Foto: Tomáš Pánek

Jak to probíhá 

Coby pořadatelé koncipujeme přehlídku AppParade jako pravidelná setkání předních představitelů nového byznysu v Česku, sestávající z prezentací konkrétních děl.

Přihlášení vývojáři se představí se svými novými aplikacemi. Každý bude mít na popis jedné své vybrané aplikace maximálně 3 minuty. Jeho prezentace může mít formu snímků v Keynote či Powerpointu, videa, obrázku, textu či jen vyprávění.

Hlasováním následně publikum rozhodne, kterou aplikaci považuje za nejlepší. Jak už se stalo dobrým zvykem, obdarovaný bude vítěz i jeden z hlasujících diváků. A to díky našim partnerům.

Partneři 24. přehlídky AppParade

Další informace