Kvůli střetu zájmů musel z ČT odejít producent aktuální publicistiky Stanislav Brunclík, píše Euro.

AppParade 27

V sedmém ročníku AppParade funguje s novými partnery Google a Moneta Money Bank. Dál na soutěžní přehlídce vybíráme nejlepší aplikace a obdarováváme vítěze i hlasující.

Takovou akci s vývojáři nezažijete nikde jinde na světě! Další z přehlídek „domácí tvorby“ v oblasti aplikací pro mobilní telefony a tablety, tentokrát už 27. AppParade proběhne v pondělí 29. května 2017 tradičně v Biu Oko na Praze 7, tradičně od 20.30. Přinese opět prezentace nejnovějších děl tuzemských vývojářských studií.

Pro vítěze i vybraného hlasujícího máme tentokrát (staro)nové Nokie 3310

Pro vítěze i vybraného hlasujícího máme tentokrát (staro)nové Nokie 3310

Účast v soutěži a v hledišti je zdarma. Pro diváky registrace není potřeba, sledujte událost a pokyny na Facebooku, pustíme vás tolik, kolik se vás do kina vejde (zhruba 250).

Hlavním partnerem AppParade je pro rok 2017 americký internetový gigant Google, který se tak zaměří na podporu místních vývojářů. “Chceme místní komunitě vývojářů pomoci vytvářet globálně úspěšné produkty a startupy. Budeme proto prostřednictvím AppParade informovat o nástrojích, case studies, technologiích a podpůrných programech, které jsou v regionu k dispozici,” přibližuje Jozef Vodička, zodpovědný v Googlu za vztahy s vývojářskou komunitou.

Partnerem akce je také Moneta Money Bank. Ta se letos zaměří rovněž na rozvoj svých mobilních služeb. Díky tomu také podporuje náš nový web Aplikačky, spojený právě s přehlídkou AppParade.

Vývojářům i divákům opět předáme hodnotné ceny. Divácké hlasování přes SMS zajistí ProfiSMS. Hlasovat lze i přes aplikace pro iOS, Android a Windows Phone. Vytvořilo je studio Pematon.

Přehlídku mobilních aplikací AppParade hostí Bio Oko na Praze 7. Foto: Tomáš Pánek

Přehlídku AppParade tradičně hostí Bio Oko na Praze 7. Foto: Tomáš Pánek

Jak to probíhá 

Coby pořadatelé koncipujeme přehlídku AppParade jako pravidelná setkání předních představitelů nového byznysu v Česku, sestávající z prezentací konkrétních děl.

Přihlášení vývojáři se představí se svými novými aplikacemi. Každý bude mít na popis jedné své vybrané aplikace maximálně 3 minuty. Jeho prezentace může mít formu snímků v Keynote či Powerpointu, videa, obrázku, textu či jen vyprávění.

Hlasováním následně publikum rozhodne, kterou aplikaci považuje za nejlepší. Jak už se stalo dobrým zvykem, obdarovaný bude vítěz i jeden z hlasujících diváků. A to díky našim partnerům.

Partneři AppParade

Další informace