Proč děláme web, denní newsletter, týdenní Katovnu a nově též měsíční souhrny? Poslechněte si.

AppParade 30

Na soutěžní přehlídce vybíráme nejlepší mobilní apky a obdarováváme vítěze i hlasující.

Takovou akci s vývojáři nezažijete nikde jinde na světě! Populární přehlídka domácí tvorby v oblasti aplikací pro mobilní telefony, tablety a hodinky vstupuje do osmého ročníku!

Bio Oko. Foto: Tomáš Pánek

Přehlídku AppParade tradičně hostí Bio Oko. Foto: Tomáš Pánek

V biu Oko přibyla nová křesla. Foto: Tomáš Pánek

V biu Oko přibyla nová křesla. Foto: Tomáš Pánek

Už 30. AppParade proběhne v pondělí 26. února 2018 tradičně v Biu Oko na Praze 7, tradičně od 20.30. Přinese opět prezentace nejnovějších děl tuzemských vývojářských studií.

Účast v soutěži a v hledišti je zdarma. Pro diváky registrace není potřeba, sledujte událost a pokyny na Facebooku, pustíme vás tolik, kolik se vás do kina vejde (zhruba 250).

V pondělí si připomeneme dosavadní historii třiceti přehlídek AppParade, proto ceny budou stylové. Hrajeme o retro přístroj, znovuzrozenou Nokii 3310, v současné úpravě. Máme ji pro vítězné vývojáře i pro šťastného hlasujícího.

Pro vítěze i vybraného hlasujícího máme tentokrát (staro)nové Nokie 3310

Pro vítěze i vybraného hlasujícího máme (staro)nové Nokie 3310

Jak to probíhá 

Coby pořadatelé koncipujeme přehlídku AppParade jako pravidelná setkání předních představitelů nového byznysu v Česku, sestávající z prezentací konkrétních děl.

Přihlášení vývojáři se představí se svými novými aplikacemi. Každý bude mít na popis jedné své vybrané aplikace maximálně 3 minuty. Jeho prezentace může mít formu snímků v Keynote či Powerpointu, videa, obrázku, textu či jen vyprávění.

Hlasováním následně publikum rozhodne, kterou aplikaci považuje za nejlepší. Jak už se stalo dobrým zvykem, obdarovaný bude vítěz i jeden z hlasujících diváků.

Divácké hlasování přes SMS zajistí ProfiSMS. Hlasovat lze i přes aplikace pro iOS, Android a Windows Phone. Vytvořilo je studio Pematon.

Další informace