AppParade 34

Soutěžní přehlídka mobilních aplikací je po dvou letech zpět a v novém!

AppParade 33 zaplnila Vnitroblock. Foto: Jan Kovy

Předchozí AppParade 33 na podzim 2019 zaplnila Vnitroblock. Foto: Jan Kovy

Čtvrtá AppParade pod křídly vývojářského studia Synetech byla kvůli pandemii dlouho odkládaná, nyní má však už nový termín i lokaci. Na co se těšit?

Ač se možná zdá, že dosud nejúspěšnější AppParade 33 proběhla relativně nedávno, opak je pravdou a uplynuly už dlouhé dva roky. Na poslední akci, kde se sešlo víc než 300 diváků, byly vyhlášeny vítězi večera aplikace proti fake news Newskit (cena publika) a GoldenHour.One (cena poroty) a následovat měla jarní AppParade na téma Jak nepohřbít svou aplikaci.

Vítězové AppParade 33, tvůrci aplikace Newskit. Foto: Jan Kovy

Vítězové AppParade 33, tvůrci aplikace Newskit. Foto: Jan Kovy

Z pochopitelných důvodů však další vydání oblíbené soutěže nebylo možné uspořádat, nyní však už snad nebude nic bránit tomu, aby na jaře 2022 znovu bylo možné vybrat ty nejzajímavější tuzemské aplikace. Termín AppParade 34 je pondělí 2. května 2022, lokací Hala 13 v Holešovické tržnici.

„Od poslední AppParade uplynula dlouhá doba, a tak už se moc těšíme, že se zase jednou uvidíme všichni místo ve virtuálních místnostech fyzicky. Návrat AppParade chceme oslavit novým prostorem a moc se těšíme na přihlášené aplikace, hvězdnou porotu i vás, diváky,“ říká CEO pořádající softwarové agentury Synetech Vratislav Zima.

Vratislav Zima. Foto: Jan Kovy

Vratislav Zima. Foto: Jan Kovy

Téma soutěže bude tentokrát volné, dvouleté pauza je totiž skvělou příležitostí pro retrospektivu, co na tuzemské vývojářské scéně vzniklo. AppParade 34 by tak měla být přitažlivá pro všechny stálé diváky, vývojáře, markeťáky, startupisty - zkrátka všechny fanoušky mobilních aplikací. Kromě nového místa ty osvědčené věci zůstávají při starém – návštěvníci se stále mohou těšit na hvězdnou porotu, zajímavé řečníky, mobilní telefon jako cenu pro hlasující diváky nebo třeba levné občerstvení.

Míst k sezení bude dost, doporučujeme však registrovat se, kvůli případné nutnosti úpravy vnitřních prostor ze strany organizátorů.

Těšíme se na vás!
Váš Synetech