AppParade Meet

Médiář, Slevomat a Cleevio zvou mobilní vývojáře na nový cyklus odborných setkání.

Na první AppParade Meet přijde i Michal Bilka, na snímku z AppParade v prosinci 2014. Foto: Tomáš Pánek

Na první AppParade Meet přijde i Michal Bilka, na snímku z AppParade v prosinci 2014. Foto: Tomáš Pánek

Startují nová setkání nad vývojem mobilních aplikací. Pojmenovali jsme je AppParade Meet a budeme se na nich zaměřovat na novinky a trendy zejména v rámci českého trhu. Jde o doprovodnou aktivitu zavedené soutěžní přehlídky mobilních aplikací AppParade, kterou pořádáme od prosince 2010 čtyřikrát do roka (únorová přehlídka byla už osmnáctá).

Kdy

První AppParade Meet proběhne ve čtvrtek 5. března od 17.30. Počítáme, že setkání může trvat zhruba dvě hodiny.

Kde

Místem setkání je nové sídlo Médiáře, respektive těsně sousedící velkorysý prostor Global Centrum na adrese Podkovářská 674/2, Praha 9 (viz mapa, stanice Podkovářská, tram 8 a 25). Máme tam nově zařízenou kavárnu a kromě projekčního plátna dva velké nové televizory, abychom si mohli pohodlně ukazovat. Podáváme samozřejmě kávu, čaj, nealko i drobné občerstvení.

O čem

Tematicky se zaměří na technologie NFC, QR kódy a hlavně iBeacon, přijde o ni mluvit Petr Dvořák z čerstvé značky Lime. O plánech pro blízkou budoucnost v této oblasti se přednostně něco dozvíte od Michala Bilky, šéfa týmu mobilních vývojářů Slevomatu. Své zkušenosti se zmíněnými technologiemi přiblíží i Dominik Veselý z Ackee. A Lukáš Stibor z Cleevia chystá soutěže orientovanou - řekněme - odborně technicky. Víc na místě.

Navíc my z Médiáře jako pořadatelé AppParade představíme na prvním AppParade Meet nový doplněk hodnocení aplikací. Přijďte, chcete-li se zapojit do odborného panelu, který bude zkušeným okem hodnotit aplikace soutěžící na AppParade.

Jak

Neformálně. Rozesazení do kruhu i průběh akce má přinést uvolněnou, zajímavou diskusi o tom, co je nového, a co zajímá především vás. My nahodíme téma a pár novinek, vy se nebojte přijít s jakýmkoli námětem, doplněním nápadem. Děláme akci pro vás, zajímá nás, co vás zajímá.

Kdo

Vstup zdarma, počet míst je nicméně omezený na 20, účastníky vybíráme s ohledem na jejich praxi a portfolio prací. Přihlášky už byly uzavřeny.

S kým

Akce probíhá díky partnerům, kterými jsou SlevomatCleevio. Mediálně podporuje CzechCrunch.

Partneři AppParade Meet

 

Sdílejte