Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

AppParade Meet 4 — Statistiky a testování mobilních aplikací

Médiář, Cleevio a Slevomat pozvali mobilní vývojáře na další neformální odborné setkání.

I čtvrté setkání AppParade Meet přineslo plodnou diskusi. Foto: Zuzana Tomková

I čtvrté setkání AppParade Meet přineslo plodnou diskusi. Foto: Zuzana Tomková

Další setkání mobilních vývojářů AppParade Meet se věnovalo tématu měření výkonu a dosahu mobilních aplikací. Jaké statistiky vývojáři používají, jak s nimi pracují. Existují standardy?

  • To jsme probírali s Michalem Bilkou, který jako šéf mobilního vývojářského týmu ve Slevomatu přiblíži pohled této dynamické online firmy.
  • O zkušenosti se přišel podělit též Filip Bocek, koordinátor mobilního vývoje předního tuzemského prodejce přes web Alza.cz.
  • Přišel též projektový manažer iDnes.cz Jan Malý z mediální skupiny Mafra, který zároveň v oblasti měření spolupracuje se Sdružením pro internetový rozvoj (SPIR).
Zleva Michal Bilka, Jan Malý, Filip Bocek. Foto: Zuzana Tomková

Zleva Michal Bilka, Jan Malý, Filip Bocek. Foto: Zuzana Tomková

Kdy a kde

Čtvrté AppParade Meet proběhlo ve středu 9. prosince 2015 od 17.30 v Global Centru, sídle Médiáře.

O čem se mluvilo na minulých akcích

Partneři AppParade Meet