Česká televize, Nova i Prima oznámily, kdy hodlají vysílat duely DrahošZeman. ČT už o víkendu naplánovala duel na čtvrtek 25. ledna od 20 hodin, odvysílá ho na ČT1 a ČT24, oba pozvání písemně potvrdili a „moderování bylo tradičně nabídnuto Václavu Moravcovi„. Nova dnes avizovala debatu na neděli 21. ledna ve 20.00. Prima tu svou plánuje na úterý 23. ledna ve 20.15, a to z Hudebního divadla Karlín s kapacitou 921 míst. „Pozváni byli oba kandidáti. Prezident Miloš Zeman pozvání do debaty přijal, na odpověď Jiřího Drahoše čekáme,“ sdělila Nova. I Primě Zeman potvrdil, na Drahoše se čeká. Ten hodlá jít jen do dvou duelů – na ČT a pak na televizi, kterou vybere Zeman.

AppParade Meet 4 — Statistiky a testování mobilních aplikací

Médiář, Cleevio a Slevomat pozvali mobilní vývojáře na další neformální odborné setkání.

I čtvrté setkání AppParade Meet přineslo plodnou diskusi. Foto: Zuzana Tomková

I čtvrté setkání AppParade Meet přineslo plodnou diskusi. Foto: Zuzana Tomková

Další setkání mobilních vývojářů AppParade Meet se věnovalo tématu měření výkonu a dosahu mobilních aplikací. Jaké statistiky vývojáři používají, jak s nimi pracují. Existují standardy?

  • To jsme probírali s Michalem Bilkou, který jako šéf mobilního vývojářského týmu ve Slevomatu přiblíži pohled této dynamické online firmy.
  • O zkušenosti se přišel podělit též Filip Bocek, koordinátor mobilního vývoje předního tuzemského prodejce přes web Alza.cz.
  • Přišel též projektový manažer iDnes.cz Jan Malý z mediální skupiny Mafra, který zároveň v oblasti měření spolupracuje se Sdružením pro internetový rozvoj (SPIR).
Zleva Michal Bilka, Jan Malý, Filip Bocek. Foto: Zuzana Tomková

Zleva Michal Bilka, Jan Malý, Filip Bocek. Foto: Zuzana Tomková

Kdy a kde

Čtvrté AppParade Meet proběhlo ve středu 9. prosince 2015 od 17.30 v Global Centru, sídle Médiáře.

O čem se mluvilo na minulých akcích

Partneři AppParade Meet